biuro@danmar.szczecin.pl Ustowo 100 70-001 Szczecin (+48) 91 483 7951

Usługi

Usługi porządkowe i sprzątające

Dzięki wykorzystaniu naszego doświadczenia i wykwalifikowanej kadry może obsłużyć każdy rodzaj obiektu. Świadczymy szereg usług z wykorzystaniem najnowszej technologia oraz profesjonalny sprzętu.

Państwa potrzeby zostaną wcześniej przeanalizowane pod względem współpracy i zapotrzebowania w utrzymywaniu czystości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym działem obsługi klienta.

Paweł Wierzbicki
tel. kom. 797 107 017
pawelwierzbicki@danmar.szczecin.pl
Nasze usługi

Z nami bezpieczniej i ekologiczniej

Sprzątanie chemią ekologiczną

Polimeryzacja posadzek i podłóg

Pranie dywanów, wykładzin i mebli tapicerowanych

Maszynowe czyszczenie powierzchni magazynowych

Sprzątanie pobudowlane obiektów

Mycie okien i przeszkleń na różnych wysokościach

Dezynfekcja metodą zamgławiania

Czyszczenie elewacji każdego rodzaju

Czyszczenie kostki brukowej i granitowej

Nasza wykonane realizacje i pokazy u Klienta

Nasza galeria

Metoda diamentowego szlifowania powierzchni kamienia na mokro

pozwala na wydobycie naturalnego piękna kamienia, przy czym jego renowacja rozpoczyna się od procesu szlifowania.

Pierwszym etapem odbudowy kamienia jest obróbka zniszczonej powierzchni za pomocą narzędzi ściernych na całej powierzchni. Cykl ten jest powtarzany do momentu uzyskania pożądanego efektu.

Końcowy zabieg renowacyjny podłogi wykorzystuje metody różnego rodzaju szlifu, który jest mniej inwazyjny, dzięki stosowaniu coraz delikatniejszej gradacji.

Danmar Szczecin wykonuje szereg usług związanych z kompleksowym sprzątaniem, myciem i czyszczeniem pomieszczeń pobudowlanych

Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody kompleksowego oczyszczania posadzki przy użyciu specjalistycznych maszyn czyszczących. Na załączonym przez nas nagraniu -nasz zespół składający się z doświadczonych ekspertów wykonuje jedną z takich usług dla naszego klienta. Dzięki fachowej wiedzy jesteśmy w stanie dopasować nowoczesne technologię oraz bezpieczną w użyciu chemię szwajcarską firmy Pramol do działania i pracy na terenie obiektu. Zapewniamy gwarancję oraz jakość wykonywanych usług sprzątająco-czyszczących. Każda oferta dopasowywana jest bezpośrednio do wymagań klienta pod względem sprzętu i rodzaju wykorzystanej chemii. Dlatego zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszymi nowoczesnymi rozwiązaniami.