biuro@danmar.szczecin.pl Ustowo 100 70-001 Szczecin (+48) 91 483 7951

O nas

Kim jesteśmy

Firma DanMar z siedzibą w Szczecinie jest firmą rodzinną istniejącą na rynku od 1998 r. Nasza firma rozwija się dynamicznie i sukcesywnie. Celem naszym jest świadczenie usług na wysokim poziomie. Służymy zawsze radą i pomocą zapewniając specjalistyczne doradztwo, szkolenia i serwis urządzeń czyszczących. Jesteśmy bezpośrednimi importerami i przedstawicielami wielu wiodących producentów takich jak:
Dzięki współpracy z najlepszymi producentami Europy i świata, w ofercie firmy Danmar znajdują się profesjonalne systemy dozujące, środki czystości, wózki hotelowe, maszyny i urządzenia czyszczące i sprzątające, wyposażenie oraz materiały eksploatacyjne związane z utrzymaniem czystości i higieny. Szeroka i specjalistyczna oferta umożliwia właściwy dobór profesjonalnych produktów oraz optymalne spełnienie indywidualnych potrzeb Klientów. Fachowe doradztwo z naszej strony gwarantuje nie tylko sprawne i bezpieczne utrzymanie czystości ale również zachowanie przy tym maksymalnej efektywności kosztowej i czasowej, dbając o środowisko naturalne, promując produkty przyjazne dla środowiska naturalnego.
Posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie doboru profesjonalnych środków czystości, stawiając na dynamiczny rozwój i wprowadzenie najnowszych technologii sprzątania oraz sprzętu maszyn profesjonalnych firma Danmar poszerzyła swoją działalność o profesjonalne usługi porządkowe przyjazne dla środowiska oraz naszych bliskich. Do naszych usług należy sprzątanie przy pomocy chemii ekologicznej, polimeryzacja podłóg, pranie dywanów, wykładzin i mebli tapicerowanych. Maszynowe czyszczenie garaży, magazynów oraz hal. Sprzątanie pobudowlane, mycie okien, witryn i przeszkleń. Dezynfekcja pomieszczeń metodą zamgławiania.